Bestuur

Maos en Neker kent twee bestuursvormen: de Vereniging en de Stichting.

De Vereniging heeft ten doel het beoefenen en bevorderen van de zangkunst en het geven van zang- en toneeluitvoeringen in de ruimste zin van het woord.

Bestuur Vereniging: 

  • Voorzitter:            Lou Mullenders (Interim)                             voorzitter@maosenneker.nl
  • Secretaris:            Bernadette Turkenburg                                  secretaris@maosenneker.nl
  • Penningmeester:  Sjer Colier                                                        penningmeester@maosenneker.nl
  • Bestuurslid:          Lou Mullenders (O.C. en PR)                       l.mullenders@maosenneker.nl                     
  • Bestuurslid:          Anita Castro (O.C.)                                         a.castro@maosenneker.nl
  • Bestuurslid           Audrey Vossen                                                 a.vossen@maosenneker.nl

 

De Stichting heeft ten doel het ten uitvoer brengen van bühneproducties in de ruimste zin van het woord in samenwerking met Zaank- en Komedievereineging Maos&Neker.

Stichting Bühneproducties:

  • Voorzitter:             Wim Bogaert                                       voorzitter.sbp@maosenneker.nl
  • Secretaris:             Ronald van den Eijnden                    secretaris.sbp@maosenneker.nl
  • Penningmeester:  Chantal lassouw                                 penningmeester.sbp@maosenneker.nl
  • Bestuurslid:           Francois Duchateau.                         
  • Bestuurslid:           Richard Hubers
  • Bestuurslid:           PR: Vacant